“Eraf met dat dak!”

Kees Torn & Onno Innemee

Poster_02Als u Kees Torn en Onno Innemee niet kent, bent u Willem Dijkstra uit Goirle en woont u onder een steen. Verder weet iedereen dat zij de twee dikste pijlers onder het hedendaagse cabaret vormen en elkaar al 20 jaar aanvullen en royaal bijschenken. Al
stonden zij met slechts één programma allebei op de planken, is nu hun elfde project in de myaak. Daartoe namen zij een selectie uit verloren gewaand materiaal van Albert Mol en gooiden dat weg voor het in verkeerde handen zou vallen. Beide heren hebben de lach aan hun kont hangen, dus dat zit wel snor. Behalve hilarisch zal hun programma wetenschappelijk zijn, origineel, innemend, opzienbarend, tegendraads, muzikaal, schrijnend, indringend, onvergetelijk, nostalgisch, botergeil (geen echte boter), beschaafd, bescheiden en prijswinnend.

De gebundelde krachten leverden al een Poelifinario op en bijna een Neerlands Hoop. Vanaf 2016 vertonen zij zich samen, in het volle licht, met alle gevolgen van dien.


 

Speellijst

wo 06-01-2016 Theater PePijn DEN HAAG www.diligentia-pepijn.nl
do 07-01-2016 Theater PePijn DEN HAAG www.diligentia-pepijn.nl
vr 08-01-2016 Dorpshuis Nigtevecht NIGTEVECHT www.cabaret-nigtevecht.nl
za 09-01-2016 SCC ‘t Onderdak SASSENHEIM www.hetonderdak.nl
vr 15-01-2016 BREStheater BRIELLE www.brestheater.nl
za 16-01-2016 Theater De Omval DIEMEN www.theaterdeomval.nl
vr 22-01-2016 Theater Ludens VOORBURG www.theaterludens.nl
za 23-01-2016 Theater Ludens VOORBURG www.theaterludens.nl
do 28-01-2016 Theater HOF 88 ALMELO www.hof88.nl
vr 29-01-2016 Agora Theater DRUTEN www.agoratheater.nl
za 30-01-2016 CC Concordia HAASTRECHT www.cultureelcentrumconcordia.nl
do 04-02-2016 Theater Junushoff WAGENINGEN www.junushoff.nl
vr 05-02-2016 Podium Hoge Woerd DE MEERN www.podiumhogewoerd.nl
za 06-02-2016 BON-theater MEDEMBLIK www.bon-theater.nl
do 11-02-2016 Theater Stroud PUTTEN www.ccputten.nl
vr 12-02-2016 Schouwburg Ogterop MEPPEL www.schouwburgogterop.nl
za 13-02-2016 Theater ‘t Voorhuys EMMELOORD www.theater-voorhuys.nl
wo 17-02-2016 Theater De Lampegiet VEENENDAAL www.lampegiet.nl
do 18-02-2016 Theater de Molenberg DELFZIJL www.demolenberg.nl
vr 19-02-2016 Theater De Bussel OOSTERHOUT www.theaterdebussel.nl
do 25-02-2016 Lindenberg NIJMEGEN www.delindenberg.com
vr 26-02-2016 Theater Figi ZEIST www.figi.nl
za 27-02-2016 Theater De Luifel HEEMSTEDE www.theaterdeluifel.nl
di 01-03-2016 Leidse Schouwburg (PREMIERE) LEIDEN www.stadspodia.nl
vr 04-03-2016 Schaffelaartheater BARNEVELD www.schaffelaartheater.nl
za 05-03-2016 Theaters Tilburg TILBURG www.theaterstilburg.nl
wo 09-03-2016 Theater De Muzeval EMMEN www.mijnmuzeval.nl
do 10-03-2016 Stadstheater De KOM NIEUWEGEIN www.dekom.nl
vr 11-03-2016 Isala Theater CAPELLE A/D IJSSEL www.isalatheater.nl
za 12-03-2016 Theater De Naald NAALDWIJK www.westlandtheater.nl
do 17-03-2016 Schouwburg Amphion DOETINCHEM www.amphion.nl
vr 18-03-2016 Theater de Stoep SPIJKENISSE www.theaterdestoep.nl
za 19-03-2016 Schouwburg Agnietenhof TIEL www.agnietenhof.nl
do 24-03-2016 Stadsschouwburg De Harmonie LEEUWARDEN www.harmonie.nl
vr 25-03-2016 CC Griffioen AMSTELVEEN www.theatergriffioen.nl
za 26-03-2016 Posttheater ARNHEM www.posttheater.nl
do 31-03-2016 Cultura EDE www.cultura-ede.nl
vr 01-04-2016 Stadsschouwburg SITTARD www.uitbalie.nl
za 02-04-2016 Odeon Theater ZWOLLE www.zwolsetheaters.nl
do 07-04-2016 Theater Orpheus APELDOORN www.orpheus.nl
vr 08-04-2016 Theater De Nieuwe Kolk ASSEN www.dnk.nl
za 09-04-2016 Theater De Storm WINTERSWIJK www.theaterdestorm.nl
do 14-04-2016 Theater de Purmaryn PURMEREND www.depurmaryn.nl
vr 15-04-2016 Schouwburg Kunstmin DORDRECHT www.kunstmin.nl
za 16-04-2016 Theater a/h Vrijthof MAASTRICHT www.theateraanhetvrijthof.nl
za 16-04-2016 Theater a/h Vrijthof MAASTRICHT www.theateraanhetvrijthof.nl
do 21-04-2016 De Goudse Schouwburg GOUDA UITVERKOCHT www.goudseschouwburg.nl
do 21-04-2016 De Goudse Schouwburg GOUDA UITVERKOCHT www.goudseschouwburg.nl
vr 22-04-2016 Deventer Schouwburg DEVENTER www.deventerschouwburg.nl
za 23-04-2016 Theater aan de Slinger HOUTEN www.theateraandeslinger.nl
do 28-04-2016 De Meerpaal DRONTEN www.meerpaal.nl
vr 29-04-2016 Munttheater WEERT www.munttheater.nl
za 30-04-2016 Schouwburg Lochem LOCHEM www.schouwburglochem.nl
vr 06-05-2016 Rabo Theater De Meenthe STEENWIJK www.demeenthe.nl
za 07-05-2016 Theater Twee Hondjes HELLEVOETSLUIS www.theatertweehondjes.nl
zo 08-05-2016 Theater aan de Schie SCHIEDAM www.theateraandeschie.nl
wo 11-05-2016 Schouwburg De Meerse HOOFDDORP www.demeerse.com
do 12-05-2016 Theater de Fransche School CULEMBORG www.theaterdefranscheschool.nl
vr 13-05-2016 CC Cascade HENDRIK-IDO-AMBACHT www.stichting-cascade.nl
za 14-05-2016 Chassé Theater BREDA www.chasse.nl
do 19-05-2016 Markant Uden UDEN www.markantuden.nl
vr 20-05-2016 Podium Reimerswaal RILLAND www.podiumreimerswaal.nl
za 21-05-2016 Theater Koningshof MAASSLUIS www.theaterkoningshof.nl
do 26-05-2016 Schouwburg De Kring ROOSENDAAL www.dekringroosendaal.nl
vr 27-05-2016 scc Het Postkantoor BOVENKARSPEL www.hetpostkantoor.info
za 28-05-2016 Theater Diligentia DEN HAAG www.diligentia-pepijn.nl
wo 01-06-2016 oude Luxor Theater ROTTERDAM www.luxortheater.nl
do 02-06-2016 Theater aan de Parade DEN BOSCH www.theateraandeparade.nl
vr 03-06-2016 Theater aan de Parade DEN BOSCH www.theateraandeparade.nl
ma 06-06-2016 Theater DeLaMar www.delamar.nl